O NÁS

RESTAURANT COQPIT

V historické části města Třebíče se nachází Restaurant Coqpit. Zde vám nabízíme široký výběr středoevropské moderní kuchyně. Klademe důraz na používání čerstvých surovin a vlastních zdrojů bylinek a koření.

V letech 2015 a 2016 jsme se dostali do Maurerova výběru Grand restaurant (nezávislý průvodce nejlepších a nejzajímavějších restaurací v České republice). V letošním roce jsme vybráni mezi restaurace, které se staly součástí publikace PRAGUE CUISINE, kniha vyjde v dubnu 2017.

Každý pracovní den můžete vybírat ze 3 poledních menu (tradiční, vegetariánské a speciální).

Nabízíme pravidelně obměňované speciální nabídky, kde klademe důraz na čerstvé suroviny.

K jídlu patří také výběr kvalitního vína a bezesporu lahodná káva, my jsme pro vás vybrali italskou kávu DOLCE NERO CAFFÉ, ke které vám velice rádi nabídneme některý z dezertů vlastní výroby.

Nezapomínáme ani na "pivaře" a proto se u nás čepuje stále čerstvý a lahodný PILSNER URQUELL.

A to vše sedm dní v týdnu.

V letních měsících také pořádáme kulturní akce, které díky tomu, že probíhají na nábřeží řeky Jihlavy, mají kouzelnou a nezapomenutelnou atmosféru.

Restaurant Coqpit se stal součástí Festivalu Slavnosti růžových vín v Třebíči. I letos se máte na co těšit.

Přejete si uspořádat oslavu narozenin, firemní večírek, svatební hostinu?

NABÍZÍME DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI V OBLASTI CATERINGOVÝCH SLUŽEB, neváhejte nás kontaktovat: coqpit@email.cz, +420 722 433 339.

Hostinu vám vystrojíme nejen u nás v restauraci, ale kdekoli si budete přát, stačí se pobavit o vašich představách a přáních...